Servisy elektroniky v ČR a SR

Dnes je 20. 01. 2022

Informace o webu

Tento web je zaměřen na servis spotřební, automobilové a další elektroniky včetně zařízení pro příjem pozemního i satelitního příjmu televize a rozhlasu.
Cílem webu je vytvoření informačního průvodce, který každému pomůže rychle nalézt veškeré potřebné informace a kontakt na nejbližší odborný servis pro opravu přístroje či odbornou montáž požadovaného zařízení.

Jsou zde prezentace servisů které spolu většinou vzájemně spolupracují a svým zákazníkům poskytují odborné a kvalitní služby. Každá prezentace obsahuje aktuální informace o rozsahu nabízených služeb, provozní době a kontaktní údaje. Pokud příslušný servis nabízí také odvoz přístroje do dílny a zpět , pak je to v jeho prezentaci uvedeno jelikož pro zákazníky kteří nemají možnost vlastní dopravy je i tato informace důležitá.
Vyhledání servisu je jednoduché, stačí kliknout na svůj kraj a objeví se seznam servisů i se stručným popisem nabízených služeb, po kliknutí na název servisu se zobrazí stránka s jeho prezentací.

Kromě toho naleznete na tomto webu také užitečné rady které vznikly na základě dlouholetých zkušeností servisů. Na cokoliv se můžete zeptat v diskusním fóru které je věnováno právě této problematice, můžete zde napsat i své kladné či záporné zkušenosti s konkrétním servisem a pod. Servisy prezentující se na tomto webu mají zájem na zkvalitňování svých služeb, proto názory a zkušenosti zákazníků jsou pro ně vítanou informací.